.

Červenec 2011

Nejsem tu 31.7.-6.8.2011

31. července 2011 v 15:06 DIARY
OD DNEŠKA DO SOBOTY TU NEJSEM!

31.7. - 6.8. 2011 TU NEJSEM!!!

Mějte se krásně :) Žádné fotky jsem nepřednastavila, ani články :)
Těším se na vás, užívejte prázdniny! :) Snad bude hezké počasí ♥

Pá:)


Bruno Mars - Avatars #29

31. července 2011 v 14:34 AVATARY
by: me


Bruno Mars dollar

31. července 2011 v 10:48 OSTATNÍ GRAFIKA
podobná už tu je, ale neva ♥ :D


Bruno Mars and cigarette

31. července 2011 v 10:32 FOTKY - MOMENTKY
stop smoking! vyndej to z tý pusy! :(

Bruno Mars - Animace #172

31. července 2011 v 10:26 ANIMACE
uuh :D ♥

Bruno Mars - Wall #21

30. července 2011 v 16:38 WALLS
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

toto je moje tvorba :D:D je to hrozný, já vím! :D Snažila jsem se, ale na grafiku moc nejsem, a z těma programa to neumím :D

Bruno Mars - 2 in 1 :D

30. července 2011 v 15:08 OSTATNÍ GRAFIKA
wall a animace v jednom :D ♥

PNG srdíčka - Bruno Mars

30. července 2011 v 11:43 OSTATNÍ GRAFIKA
by: graphic-dessy.blog.czBruno Mars - náramek

30. července 2011 v 11:07 NEZAŘADITELNÉ
na oficiálních strankách brunomars.com můžete tento náramek najít za $5 (cca 90kč)

Přeji si, abys byl tady - 16.díl - Než to vybuchne

29. července 2011 v 15:40 PŘEJI SI, ABYS BYL TADY
Konec 15.dílu, aby jste byli v obraze: "Nechápu, jak se Bruno s nima může bavit" vrtěla jsem hlavou. "Já taky ne, ale znáš kluky. Buď ráda, že Bruno je v pohodě" "Já vím. Je to moje štěstí" povídala jsem si sní jen pár minut, když na mně zaťukal Bruno. "Pojď ke mně" natáhl ke mně ruce. Než jem se stačila Elody omluvit, řekla ať jdu, že se nějak zabaví. Tiskli jsme se k sobe s Brunem při ploužáku a já věděla, že na tohle nezapomenu. Nad námi svítí hvězdy a já tu jsem s osobou, kterou miluji. Nic nemohlo být lepší. Až do chvíle... No nepředbíhejme..

Bavila jsem se s Elody a ostatními dívkami, které si nehráli na nic co nejsou. Pár zdvořilostních vět jsem prohodila i s děvčaty, co mi je představil Bruno. Byl krásný teplý večer a s Brunem jsem si to užívala. Tancovali jsme spolu další tanec, potom se však omluvil, že jde za klukama. Sedla jsem si na jednu z židlí, které byly volné. Rozhlížela jsem se kolem sebe a upíjela drink brčkem. Viděla jsem, jak se ke mně blíží Andrew. "Ježiši" pomyslela jsem si. "Něco hledáš?" zeptala jsem se a ho, a dál se rozhlížela jako kdyby tu nebyl. "Tebe, a konečně jsem to našel" přisunul si ke mně židli. Modlila jsem se, ať už odejde. "Co ode mně potřebuješ?" "Říkal jsem si, že tu sedíš tak sama" mrknul na mně. "Sama? Je tu dalších 20 lidí kolem mně." "Ale já tě můžu zabavit, když tu nemáš," odmlčel se, "Bruna" "Však on brzo příjde" "To těžko, ten si užívá.." nenechala jsem ho to doříct a vylila jsem na něj můj zbytek pití a šla jsem od něj pryč. Andrew mně ale silně chytil za loket a táhl mně pod stromy. "Pusť mně a nikdo to nebude vědět. Když toho nenecháš začnu křičet." vyhrožovala jsem mu nebojácně, přitom mi srdce bušilo jak o život. "Nebojím se tě, bude se ti to líbit a nakonec mi poděkuješ." tiskl mi ruce, abych se nemohla bránit a pokoušel se mně líbat na krk. Snažila jsem se aspoň kopat. Fakt podařený večírek! Kde sji Bruno? "Přestaň, ty hajzle!" "Líbí se mi, když seš takhle divoká. Bruno má štěstí" Chtěla jsem ho znovu kopnout, když se před námi objevila Elody, Jack a Carlos. "Za to ty štěstí nemáš" přišel Carlos k němu a dal mu pěstí. "Pusť jí a okamžitě" zvolal Jack a Elody šla blíž ke mně a vzala mně kolem ramen. Myslela jsem, že se ti tři spolu začnou rvát, ale Andrew odešel a držel si svůj krvácející nos. "Seš v pohodě?" ptala se Elody starostlivě. "Jo, díky." "Je mi líto, že se to tak zvrtlo. A Jackovi taky, je to jeho oslava" Usmála jsem se na ní a ujišťovala jí, že to je v pořádku.
Když už jsem se začínala nudit, a byla mi zima, vydala jsem se hledat Bruna. Nikde jsem ho však neviděla. "Ahoj, nevíš kde je Bruno?" narazila jsem na Jacka. Andrewa jsem už nikde neviděla, zřejmě to zabalil. "Šel někam tam.." mávl rukou na druhou stranu zahrady. Musela jsem projít hloučkem tancujících lidí, párů, kteří se líbali, a bazénu kde blbli lidé. Najednou jsem ho uviděla. Byl tam v objetí s nějakou holkou. Nechápavě jsem koukala. Co je to dneska za den? Všichni se proti mně zpykli? Zrovna jsem se chtěla otoči, když si mně Bruno všiml. Odstričl tu holku, co jsem neznala. "Noemi, to není jak si myslíš!" křičel za mnou, ale já ho neposlouchala. Běžela jsem najít Elody s Jackem, aby mně odzveli domů. S tímhle klukem, co mi sliboval lásku a pak si užívá s jinou, tu nechci už strávit ani minutu! "Nech mně být" tekly mi slzy. Dohonil mě a přitáhl si mně blíž. "Noemi, poslouceh, věř mi. Vysvětlím ti to." "Já jsem viděla to, co jsem viděla. Není tu nic k vysvětlování." a nechala jsem ho stát. Najednou jsem nenáviděla celej svět.
Domů jsem přišla uřvaná a rozmazaná. Mamka ještě nespala. Všechno jsem jí řekla, teda jenom to s Brunem, tu část s Andrewem jsem vynechala. "Noemi, to je mi líto. Ale první láska, nikdy nebude ta navěky." "Mami, jenže on tam byl s jinou, a já to viděla. Jak jsem mohla být tak slepá? Určitě se s ní slejzal celou dobu. Celej měsíc." podívala jsem se na ruku, kde se leskl narámek od Bruna. Položila jsem ho na stolek a slíbila si, že mu ho vrátím. Mamka mně ejště chvíli utěšovala a pak i já jsem si šla lehnout. V noci jsem se budila a nemohla jsem usnout. Převalovala jsem se ze strany na stranu a litovala se.
Ráno jsem vylezla ze svého pokoje až na oběd. Mamka udělala steak a americké brambory. Moje oblíbené. Jindy bych si ještě přidala, ale dneska jsem neměla vůbec hlad. Na mobilu mi zapípala další sms a další zmeškaný hovor. Nezvedala jsem mu to a ty smsky také nečetla. Cítila jsem se hrozně, takový pocit jsem ještě nezažila. Jak jsem si mohla myslet, že by to mohlo vyjít? Já a on? Rozdílní jak teplo a mráz, Venuše a Mars...
Byla jsem ráda, že je víkend a nemusím do školy. Víkendový plán byl jednoduchý - ignorovat smsky, ležet, a jíst. Nechtěla jsem nikoho vidět. Ten měsíc s ním byl jako rok.Tolik krásných okamžiků, které zničí jedna coura. Co měla a já to nemám? Větší prsa? Chtělo se mi řvát, bouchat, nadávat, ..přesto jsem se na nic nezmohla a jen se dívala tiše do stropu. Návštěvy mamky jsem ignorovala, a nebo to vzdala ona, když jsem jí jen odpovídala "ano, ne."
Asi okolo 17 hodiny mně přišla navštívit Emma. Mamka jí dole řekla, co se staloa a tak si jen ke mně sedla a objala mně. Sama jsem už věděla, že chodí s Maxem. Měla to na Facebooku. Hned první den co spolu začali chodit. My to tam s Brunem ještě neměli, asi jsem věděla proč... Jeden měsíc...31 dní... Napadlo mně, že Emma něco ví, stále si pamatuju jak byla zaražená, když se vrátila s tím sešitem před několika týdny. Ptala jsem se jí na to, ale ona mlčela. Nevěřila jsem jí. Určitě to ví déle než já. "Co budeš dělat?" zeptala se mně. "No co, budu se snažit zapomenout, jak ale? Víš, já jsem mu věřila, že mně fakt miluje jako já jeho.. a on se tam cucá s nějakou pipkou, co když to dělá takhle furt? To jsem tak naivní?" utřela jsem si oči kapesníkem. "A mluvila jsi s ním? třeba to je jeden velký omyl?" snažila se to nějak napravit. "Jakej může být omyl na tom, slejzat se s jinou? Tak moc podobná ji nejsem" usmála jsem se, ale hned mi začali téct další slzy. "Ale, volal ti, psal ti?" "Jo, asi 50 zmeškaných hovorů a 40 SMSek" podala jsem jí mobil, aby si něco přečetla. Já neotevřela ani jednu zprávu. "Píše tady, že ti to chce vysvětlit, že si přišla jen ve špatný okamžik, že tě miluje" "Já nevím, co stím. Miluji ho, ale nechci, aby si myslel, že mu dávám druhou šanci..." nedořekla jsem to. Zazvonil zvonek na dveří. Emma vyletěla jako šíp aby se koukla z okna. "Bruno, je tam Bruno" byla z toho úplně vedle. "Nejsem doma" odvětila jsem jí a zmrazila jí pohledem. "Jdu otevřít" "Aby mně viděl takhle?" rozhlídla jsem se po pokoji. Bordel a uprostřed toho všeho, ubrečená holka, co jí podvedl kluk. Emma už neodpověděla a šla ke dveřím. Jak jsem slyšela, šla tam i matka. Snad se nepoperou.
Bohužel nepopraly, myslela jsem, že by tak vyhnaly Bruna, jenže najednou stál v mém pokoji. Stejně krásný, ale se smutnýma očima. Ne, nepodlehnu mu! Určitě to hraje! "Jak se máš?" stál tam a nevěděl, kam se má podívat. "Přímo skvěle" chtěla jsem se usmít, ale nějak se to nepovedlo, a na tváři se mi objevil podivný zkřivený úsměv. "Noemi, já .. chci ti všechno vysvětlit." "Nemusíš, viděla jsem dobře" "Počkej, opravdu chci abys mně vyslechla. 5 minut?" "Fajn" řekla jsem odevzdaně a nechala ho ať mluví. Jakou histork usi asi vymyslel?
"Víš, ta holka se jmenuje Denny. Chodí k nám do školy, asi o dva ročníky výš než my." už jsem se chtěla nadechnout a něco dodat, "než mi něco Noemi řekneš, tak poslouchej. Chci ti říct úplně všechno.. Tak tedy," pokračoval. "věděl jsem, že po mně jede. Už dlouho, ale pak jsem se zamiloval do tebe a byli jsme spolu a byli to nejkrásnější okamžiky mýho života. Ale ona mi furt psala, opravdu jsem to ignoroval, klidně si zkontroluj můj mobil. Zkoušela to i ve škole. A na tý párty byla taky, samozřejmě si myslela, že tam jsem sám, a tak, než si přišla a viděla si to co si viděla, ke mně přistoupila a odstrkoval jsem jí. A pak, víš.. pak jsi všechno viděla." Chvíli bylo ticho. "Miluju tě, věř mi. Tak moc mi chybíš. Chci tě objemout.." chtěl jít blíž ke mně. "Ne nechoď, 5 minut už uplynulo. Nevěřím ti, hezky sis to připravil. Tak už prosím odejdi." "Ale Noemi.." "Běž!" Po té jak jsem slyšela jeho kroky ze schodů, rozbrčela jsem se nanovo. Emma zaokam zaklepala. "Můžu?" nakoukla. "Tvoje mamka se ptá, jak ti je?" "Bylo i líp, sedni si." "Víš, Noemi, asi bych ti měla něco říct. Hodně důležitýho, o Brunovi.."

Tento díl je věnovaný písni Bruna Marse Before it explodes

Hlasujte pro Bruna Marse blog.cz blbne

29. července 2011 v 15:11 DIARY
Ahojte :)) Máte se?:)

1. zpráva, kterou vám chci říct: nejde mi blog, musím jen kopírovat, videa a obrázky mi vkládat nejdou! :( Hrůza!

2. zpráva, kterou vám chci říct: hlasujte prosím tady: http://www.karaoketexty.cz/p/stc/bruno-mars-18924 Musíte píseň poslechnout celou až do konce, stačí jedna. A tím budeme Bruna posílat výš a výš :))


Děkuji Vám

Hi, how is it going..? :)
1. my firts message to you: Blog.cz is doesn't working, so pictures and videos I must copy not saving. :( Grrr
2. my second message to you: Please, vote Bruno Mars here! :) http://www.karaoketexty.cz/p/stc/bruno-mars-18924 You must one song (or more) listen to the end - 1 song = 1 vote.

Thank you all :)

Bruno Mars my future husband :D

29. července 2011 v 14:38 NEZAŘADITELNÉ
:D:D:D přesné !

Bruno Mars - Animace #171

29. července 2011 v 14:37 ANIMACE
tak sexy ♥


Bruno Mars - next photos with fans

29. července 2011 v 14:29 S FANS
pokud to nejsou fanoušci, tk nevím kdo :)
Najdete tu: Bruno Mars, Bruno Mars novinky, Bruno Mars news, Bruno Mars twitter, Bruno Mars facebook, Bruno Mars videa, Bruno Mars videos, Bruno Mars rozhovory, Bruno Mars interviews, Bruno Mars články, Bruno mars articles, Greande, Just The Way You Are, The Lazy Song, Bruno Mars mp3, Bruno Mars fotky, Bruno Mars photos, Bruno Mars tapety, Bruno Mars wallpapers, Bruno Mars avatary, Bruno Mars avatars, Bruno Mars grafika, Bruno Mars grapihcs, Bruno Mars animace, Bruno Mars animation, Bruno Mars tour, Bruno Mars tickets, Bruno Mars koncerty, Bruno Mars concerts, Bruno Mars písničky, Všechno o Brunou Marsovi, All about Bruno Mars, Bruno Mars blog, Bruno Mars web, Bruno Mars fansite, Hooligans, Peter Hernandez, Bruno Mars events, Bruno Mars mtv, Bruno Mars osobní fotky, Bruno Mars personal photos, Bruno Mars fans, Bruno Mars paparazzi, Bruno Mars akce, Doo-Wops & Hooligans, Hooligans in Wondaland Tour, Bruno Mars t-shirt, Bruno Mars CD, Bruno Mars fan fictions, Bruno Mars girlfriend, Bruno Mars přítelkyně, Lighters, Eminem, Bruno Mars ft. Eminem, nový videoklip