.

Květen 2011


Selena Gomez about Bruno Mars

30. května 2011 v 18:36 ČLÁNKY

SELENA GOMEZ:

"Inspiruje mně vším, co dělá. Jeho styl hudby, a tak obecně, jak vystupuje, jak do sebe dává všechno. Myslím si, že je velmi silný umělec. Jsem z něj nadšená, zaslouží si uznání"


Brunovi synovci :)

28. května 2011 v 13:56 FOTKY - S RODINOU
Brunovi synovci Zayh a Nyjah :))Nový design - Bruno Mars

27. května 2011 v 18:50 DIARY
Ahojte! :)))

Tak jak se máte? :)) Já na ti hnusný počasí celkem fajn ;D Jaké máte plány na víkend? Já jsem zítra doma a v neděli na návštěvu k babče a dědovi :)) Teď si zrovna stahuju pár písniček, překvapivě ne od Bruna.

A novinka, důvod proč píšu tento článek je: NOVÝ DESIGN!! Je skvělý a jsem spokojená, je to zase něco odlišeného než 1. a 2. design, je výjimečný a líbí se mi :)
Doufám, že i vám.. :))

Pokud máte návrhy na další design (barvy a fotky) posílejte mi je na mail: KiruShinQa@seznam.cz, nebo icq: 452 354 857 :)

Díky a užijte si víkend :)
Bruno Mars - The Lazy Song - alternative version

27. května 2011 v 18:24 VIDEA - OSTATNÍ
no, co ktomu říct.. něco je dobré, ale nijak mně to neuchvátilo.. ale Bruno s Philem nejlepší :** (viz 1:11)Najdete tu: Bruno Mars, Bruno Mars novinky, Bruno Mars news, Bruno Mars twitter, Bruno Mars facebook, Bruno Mars videa, Bruno Mars videos, Bruno Mars rozhovory, Bruno Mars interviews, Bruno Mars články, Bruno mars articles, Greande, Just The Way You Are, The Lazy Song, Bruno Mars mp3, Bruno Mars fotky, Bruno Mars photos, Bruno Mars tapety, Bruno Mars wallpapers, Bruno Mars avatary, Bruno Mars avatars, Bruno Mars grafika, Bruno Mars grapihcs, Bruno Mars animace, Bruno Mars animation, Bruno Mars tour, Bruno Mars tickets, Bruno Mars koncerty, Bruno Mars concerts, Bruno Mars písničky, Všechno o Brunou Marsovi, All about Bruno Mars, Bruno Mars blog, Bruno Mars web, Bruno Mars fansite, Hooligans, Peter Hernandez, Bruno Mars events, Bruno Mars mtv, Bruno Mars osobní fotky, Bruno Mars personal photos, Bruno Mars fans, Bruno Mars paparazzi, Bruno Mars akce, Doo-Wops & Hooligans, Hooligans in Wondaland Tour, Bruno Mars t-shirt, Bruno Mars CD, Bruno Mars fan fictions, Bruno Mars girlfriend, Bruno Mars přítelkyně, Lighters, Eminem, Bruno Mars ft. Eminem, nový videoklip