.

Duben 2011

Hokej, Čarodejnice ♥

30. dubna 2011 v 19:02 DIARY
Ahojte :))

Dneska jsem byla celý den pryč, proto jsem nepřidávala :) Ani dneska nic už nepřidám.. je pro mně velký den.. pro český tým začíná MS 2011 dnes zápasem proti Lotyšsku! :) Všichni fanoušci se určitě budou dívat, já tedy ano, a budu i pořádně fandit! :) Mám i nehty alias česká vlajka :)

Pro někoho je zase zajímavější ČARARODEJNICE :) Tak si je užijte :)

Ahojda, zítra ;)) pokud vám po tom kalení nebude blbě :D


Bruno Mars - CZ BRAVO 9/11

29. dubna 2011 v 19:25 SCANY, ČASOPISY
imagebam.comimagebam.com

Bruno se narodil Peterovi a Bernadette "Bernie" Hernandezovým jako jedno ze šesti dětí této hudební rodiny [otec muzikant, matka hula tanečnice]. Když byly Peterovi 2 roky, začal mu jeho táta říkat Bruno, podle amerického wrestlingového zápasnika Bruna Sammartina, se kterým měli podle jeho táty stejně baculaté tváře.
Ve své rodné zemi byl Bruno za hvězdu považovaný už ve dvou letech: Celý ostrov ho znal jako imitátora legendárního Elivse Presleyho [1935-1977].
Jako "malý Elvis" vystupoval často jako předskokan svého otce.
Brunův táta pochází z Brooklynu v New Yorku a svého syna od začátku podporuje.
Bruno se svým bratrem Erikem, sestrami Jamie, Tiarou a mámou Bernadette.

ZATYKAČ
JMÉNO: Peter Gene Hernandez
NAROZEN: 8.října 1985
SOUROZENCI: 1 bratr a 4 sestry
FUN FACT: V šesti letech hrál Bruno v komedii "Honeymoon in Las Vegas"

BOYBAND
Bruno si svůj sen o šoubyznysu plnil už ve školních letech. Se svými spoližáky Joeym Kaalekahim [28], Dwaynem Andresem [29] a Reidem Kobashigawou [27] založil kapelu "The School Boys"! Kluci zpívali songy od jejich idolů, jako byli "NSYNC" nebo tehdejší lamači srdcí Backstreet Boys, a holky z jejich střední po nich doslova šílely! Už od 14 let nosil Bruno afro účes.

DROGOVÝ SKANDÁL
Dne 19.září 2010 byl Bruno v Las Vegas zatčen, když u něj policisté našli nebezpečnou drogu - kokain. Hrozilo mu až čtyřleté vězení. Naštěstí musel po padnutí rozsudku zaplatit "jen" pokutu ve výši 1500 eur [cca 37 500 Kč], odpracovat 200 hodin veřejně prospěšných prací a nastoupit na odvykačku.

NEJLEPŠÍ KÁMOŠI
Travie McCoy [29], s kterým Bruno nazpíval hitovku "Billinaoire" je i v soukromí jeho nejlepší kámoš! Kluci spoli chodí na pařby, které se většinou protáhnou až do rána..

TETOVÁNÍ
Bruno tetování miluje! Na své levé paži má portrét ženy. Nad ní má nůž a nápis "Pete's Boy" [Peteův kluk] - jméno jeho táty.
V 19 letech si nechal vytetovat první kérku - kotvu na pravou ruku.

JEHO EX
Bruno chodil několik let s Chanel Malver [28] a jeho hit "Just The Way You Are" napsal právě pro ni. Začátkem roku se ale rozešli. Navždy? Kdo ví: Bruno se nedávno přiznal, že mu Chanel hrozně chybí..

HUDEBNÍ KARIÉRA
Tenhle cool zpěvák je opravdový multitalent. Nepíše songy jen pro sebe, ale i pro své R'n'B kolegy. A zaručeně se z nich stane vždycky hit!
Kanadského zpěváka K'naana proslavil song k mistroství světa ve fotbale "Waving' Flag", který pro něj napsal právě Bruno, a K'naan s tím okupoval první příčky hitparád.
Pro Cee Lo Greena [36] Bruno složil singl "Fuck You", díky kterému začal být Cee Lo Green slavný po celém světě! A pro B.o.B [22] slaďárnu "Nothing On You".
Pro svého nejlepšího Travise napsal letní hitovku "Billionaire", která se dočkala několika předělávek, včetně té české "Chci mít 18", o které tě BRAVO informovalo.
Přes to všechno má Bruno čas i na své projekty a jeho debutové album "Doo-Wops & Hooligans!" je fakt pecka.

http://cz-bruno-mars.blog.cz

Bruno Mars - Animace #112

29. dubna 2011 v 18:18 ANIMACE

hej co mi šaháš na piano :D

takovej happy : )

shake it! :D

krásnej ♥

nejkrásnější moonwalk ! :D


Bruno Mars [27.4.11] Ranní show s Elvisem Duranem, živě

29. dubna 2011 v 18:09 VIDEA - LIVE
More Today Than Yesterday

The Lazy Song


Přeji si, abys byl tady - 6.díl - Taková, jaká jsi

28. dubna 2011 v 19:39 PŘEJI SI, ABYS BYL TADY
Konec 5.dílu, aby jste byli v obraze: Vypadá tam tak šťadtný, plný života. Zezadu je tam napsáno: Pro mou lásku Tami. Tvůj Peter. "Tolik mi chybí" zašeptala jsem. "Já vím, mně taky." až teď jsem si uvědomila jak jsem sobecká, jemu taky umřel táta a já tady mluvím jen o sobě. "Můj táta se jmenoval Sam. Taky mám jenom jednu jeho fotku schovanou v knížce. Vždycky když si na něj vzpomenu podívám se na ní a hned je mi líp." "Mamka ho měla tolik ráda, říkala mi, že mi říkal, sluníčko. A já jsem mu nikdy nemohla říct, že ho mám taky ráda. Neviděl mně, když jsem šla poprvé do školy, neviděl, jak jsem se naučila jezdit na kole" už to nešlo vydržet, rozplakala jsem se. "Pojď sem." natáhl ruce a objal mně. Cítila jsem se.. v bezpečí..

Bruno ten večer u mně strávil dalších asi dvacet minut, utěšoval mně a já se snažila, abych se před ním nerozbrečela. Zase. Proč musím bejt tak citlivá? Hned jak odešel, zaklepala na moje dveře moje milá, vždy ochotná mamka. Teď jsem jí ale nechtěla vyprávět proč tady zůstal o tolik déle. "Můžu?" nakoukla dovnitř. Měla na sobě jen světle modrou košili a na tom župan. Sametový a bílý. Má ho už roky, pamatuji si, když jsem byla malá, jak jsem u ní večer sedívala a ona ho měla na sobě. Ještě teď si pamatuji jak voněla. A i teď, i když mi je o 10 let víc, a mám trošku jiné zájmy než poslouchání pohádek na dobrou noc, vždy uvítám mamčinu návštěvu. Ležíme vedle sebe v posteli a buď mlčíme, nebo si povídáme. Tento den to nebylo jiné. "Co se stalo Noemi? Proč tady byl Bruno?" zašeptala do ticha, jenom tak lehce aby nenarušila to ticho a jenom tikot hodin. "Zapomněl si tu nějakou knížku, nebo co. Potom mi shodil ale učebnice a z jedné z nich vypadla i fotka.. táty" odmlečela jsem se na chvilku, pak jsem otevřela šuplík v mém stolku a vytáhla ji. Rohy už měla trošku zažloutlé, ale přesto to byla nejkrásnější věc jakou jsem kdy držela v ruce. Jemně jsem po ní přejížděla prsty. "Tady je." podala jsem jí mamce a očekávala ty nejhorší reakce. Nic. Kdyby na mně aspoň začala křičet, smát se, kdyby něco řekla, ale ona jenom mlčela. Po chvilce otočila hlavu ke mně: "Vím, že jí tu máš. Jednou sem jí tu viděla. Jsem tak ráda, když vidím, jak ho miluješ, jak ti chybí. Táta by byl na tebe pyšnej. Nemáš špatný známky, netaháš se s klukama, nepiješ, nekouří, teda doufám, nefetuješ. Chováš se slušně, chodím ven jenom s kamarádkama, který znám, a nebo s Brunem" "Ale já s ním nechodím ven, potkávám ho ve škole, a teď mně jenom doučuje, a za to vlastně můžeš ty." Ona jakoby mně ale neposlouchala. "Táta se pořád smál, jako ty. Miloval život, uměl si ze sebe udělat srandu. Přitom byl ale skromný a přátelský." "Mami, proč mi to vyprávíš?" posadila jsem se na posteli a začali mi téct slzy, mamka taky neměla daleko k pláči. "Příjde ti takový Bruno? Líbí se ti?" "Ne!" vykřikla jsem. Potom jsem se zamyslela. "Vlastně jo, příjde mi milý." "Já ti to přeju, příjde mi jako hodnej kluk. Ale ta jeho mamka" "Jeho mamka je smutná, že nemaj tátu. Jako ty. Bruno mi to říkal." "Nebudu se zlobit, když se sním budeš víc kamarádit, ale slib mi, že budeš pořád stejná" "Slibuju" dala jsem jí pusu na tvář a lehla si. Obě dvě jsme leželi a poslouchali tikot hodin. Přes záclonu na nás svítil měsíc a já viděla, jak se mamce lehce nazdvihuje břicho. Usnula. Přikryla jsem jí pořádně dekou a taky se snažila usnout. Dnešek byl zvláštní den a jak se to bude vyvíjet dál..? Ani nechci hádat.
Pátek! To byla první myšlenka, když mi ráno zazvonil budík. Hned se mi zvedla nálada. Ráno proběhlo v pohodě a já už zase seděla v autobuse do školy. Nenaučená, ale s čistou hlavou. Pořád jsem nemohla zapomenout na včerejší večer s Brunem, když jsem mu brečela na rameni a říkala co cítím. Nevěděla jsem, jak se mám před ním chovat. Sedla jsem si k Emmě a ta mi začala barvitě líčit svoje včerejší rande. Kdyby jsem jí řekla, co se dělo včera u mně, neveřeila by mi to, a tak jsem se ani nesnažila jí říct, že ten kluk, co do něj byla v 5.třídě tak zamilovaná, byl včera u mně v pokojíku. "U mně nic novýho, jenom mám doučování z matiky." odpověděla jsem jí na otázku, ani se neptala kdo mně vyučuje a zase začala něco vyprávět. Srdce mi začalo bušit, když do autobusu, který málem už startoval vtrhl Bruno, celý udýchaný, ale stejně krásný. "Ahoj" usmál se na mně, když prošel kolem mně. Ucítila jsem jeho voňavku. "Ahoj" odpověděla jsem mu. "Noemi, jste se nějak zkamarádili, nemyslíš? Dřív si mi jenom vyprávěla jak jste si hráli na písku, ale teď to písek jenom nebude, možná tak stejně měkký" "Simtě, seš blbá" šťouchla jsem do ní. Bruno si sedl za nás, celou cestu jsem byla jak na trní. Slyšela jsem jak si povídá s kamarádama. Ten jeho hlas...

O škole snad asi mluvit nebudu, odpoledne uteklo taky celkem rychle. Mamka semně zeptala co a jak, najedla jsem se a šla ven, když tak krásně svítilo sluníčko, a byl pátek. Víkend si musím užít! Sedla jsem si k rybníku proti nám. Na hladině se odrážely paprsky slunce a stromy se jemně nahýbaly pod jemným vánkem. Lehla jsem si do trávy a poslouchala, jak zpívají ptáci, á jak plují mraky po nebi. Měla jsem zavřené oči a skoro usínala, když v tom jsem usylšela jako kdyby někdo šlápnul na větvičku. Otočila jsem se. Stál tam Bruno. Toho jsem tu nečekala, myslela jsem, že mi mamka přinesla něco k jídlu, jak to je jejím zvykem, Starostlivá maminka moje. "Neruším?" zeptal se a sedl si ke mně. "Ne, jenom jsem tě tu nečekala." "Proč? Jsem tu docela často, házím si kamínky do vody a přemýšlím nad vším možným." "A nad čím nečastěji?" jen, co jsem tu otázku položila, chtěla jsem si fát facku. Takovýhle otázky mu dávám! "Teda, nemusíš mi to říkat" řekla jsem rychle. Chvíli přemýšlel než odpověděl. "O tobě" Zastavilo se mi srdce. "O mně?" "No, o tobě." "Jakto? Nebo proč, cože?" nechápala jsem to. "O tobě prostě. Já vím, že je to blbý ti to takhle říct. Ale pokaždý když tě vidím,. najednou je svět lepší. Mám dobrou náladu, a i když prší, připadá mi, že svítí sluníčko. Když se jen na mně podíváš a začervenáš se, nebo se usměješ, je to ta nejkrásnější věc na světě. Líbí se mi tvoje oči, a to jak mluvíš. Tvůj smích. A než něco řekneš, chtěl bych udělat tohle." dal mi pusu na tvář. Tohle se mi nikdy nestalo, viděa jsem to jen ve filmech, a teď tu sedím s klukem a vyznává mi.. lásku? "A prosím" podíval se na mně těma svýma velkýma očima "Zůstaň taková jaká jsi"

Tento díl je věnovaný písni Bruna Marse Just The Way You Are

Bruno Mars - Animace #111

28. dubna 2011 v 18:51 ANIMACE

:))) z nového rozhovoru.. má péro za kloboukem :DBruno Mars [26.4.2011] červený koberec, New York

27. dubna 2011 v 17:58 FOTKY - AKCE, CENY

akce k tomu v NY, jak byl vyhlášen 100 nejvlivnějších osobNajdete tu: Bruno Mars, Bruno Mars novinky, Bruno Mars news, Bruno Mars twitter, Bruno Mars facebook, Bruno Mars videa, Bruno Mars videos, Bruno Mars rozhovory, Bruno Mars interviews, Bruno Mars články, Bruno mars articles, Greande, Just The Way You Are, The Lazy Song, Bruno Mars mp3, Bruno Mars fotky, Bruno Mars photos, Bruno Mars tapety, Bruno Mars wallpapers, Bruno Mars avatary, Bruno Mars avatars, Bruno Mars grafika, Bruno Mars grapihcs, Bruno Mars animace, Bruno Mars animation, Bruno Mars tour, Bruno Mars tickets, Bruno Mars koncerty, Bruno Mars concerts, Bruno Mars písničky, Všechno o Brunou Marsovi, All about Bruno Mars, Bruno Mars blog, Bruno Mars web, Bruno Mars fansite, Hooligans, Peter Hernandez, Bruno Mars events, Bruno Mars mtv, Bruno Mars osobní fotky, Bruno Mars personal photos, Bruno Mars fans, Bruno Mars paparazzi, Bruno Mars akce, Doo-Wops & Hooligans, Hooligans in Wondaland Tour, Bruno Mars t-shirt, Bruno Mars CD, Bruno Mars fan fictions, Bruno Mars girlfriend, Bruno Mars přítelkyně, Lighters, Eminem, Bruno Mars ft. Eminem, nový videoklip